HAKKIMIZDA

Emirgan halı ve koltuk yıkama çalışkan ve güvenilir bir ekip tarafından kurulmuştur.Eğitimli ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet vermek ilk amaçlarımızdandır.

Antalya Halı Yıkama Şirketleri

olarak kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve  son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlerin rahatlığı ve mutluluğu adına temin edilmiştir. Yani Emirgan Temizlik hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Temizlik sonrasında sizlerin memnuniyet sorgulaması yapılır.

Profesyonel çalışma şeklinin sadece hizmet tatminine dayalı olmadığının farkında olan Antalya temizlik firması ersonelleri samimi, dürüst ve güvenilir şekilde hizmet verebilmektedir.                                                                                                                                                                                                                         

 Antalya halı yıkama hijyenin adı,temizliğin mis kokusu, siz kıymetli müşterilerimiz sizin ayaklarınızın altına layık halılarınız biz Emirgan halı yıkama tarafından yıkanıp hijyene tabi tutulup size teslim edilmektedir.

  Eğer yıkanacak halınız ,kiliminiz,Nepal, Yün halınız,saggı,İran , el dokuma halılarınız varsa, ve hem maddi hem manevi değerde olan halılarınızı sizlerin ayağının altına serelim temiz doğamızın kurallarını bozmadan hijyeni sağlayalım.

    Siz bize bırakın bu işi profesyonelce halı yıkama işini size sunalım sizde gönül rahatlığıyla çocuklarınızı aile bireylerinizi temiz ortamlarda yaşatın temiz ortamlar sunun.

    Tutkunuz olacağız, halılarınız koltuklarınız ,yorgan ,battaniye vs

tüm temizliğe ihtiyaç duyduğunuz herşeyinizi bizimle sonuçlandırabilirsiniz.    

 

   Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

            Günümüzde birçok ev hanımının zorlandığı ve hiç sevmediği işlerin başında Antalya Halı yıkama işi gelmektedir. Genellikle her evde kış aylarında zeminlerin soğukluğunu önlemek amacı ile birçok halılar yerlere serilmektedir.

 

            Lakin sürekli evlerde hareket halinde olunduğundan dolayı halılar kirlenmekte ve bunların sağlık açısından temizliğinin yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu uygulama üzerine kurulmuş birçok Antalya Halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Her açılan firmaya güvenilmemesi gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü kullanmış olduğumuz halıların birçoğunun yapılmış olduğu iplik çeşidi, model farkı olduğundan bunların yıkaması da birbirinden farklı olmaktadır.

 

            Bu yüzden birçok şirket buna dikkat etmemekte ve başka halılar ile birlikte yıkayarak renklerinin birbirine karışmasıyla halıların birçok hasar görmesini sağlamaktadır. Bu yüzden halıları yıkamaya yollamadan önce verilecek olan firma iyice araştırılmalı veya elde yıkanacak ise halının türüne göre uygun yıkama yöntemi ile yıkama yapılmalıdır.